TMS320C10NL-25
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TMS320C10NL-25
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
40-PDIP
Beschreibung:
IC DSP 40-DIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Non-Volatile Memory ROM (3kB)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 40-PDIP
Clock Rate 25MHz
Series TMS320C1x
Type Fixed Point
Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Voltage - Core 5.00V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 5.00V