TMS320C50PGE57
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TMS320C50PGE57
Paket:
144-LQFP (20x20)
Beschreibung:
IC 40 MHZ DSP 144-LQFP
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Non-Volatile Memory ROM (4kB)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 144-LQFP (20x20)
Clock Rate 57MHz
Series TMS320C5x
Type Fixed Point
Package / Case 144-LQFP
Voltage - Core 5.00V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 5.00V