TMS320C6202GLS200
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TMS320C6202GLS200
Paket:
384-FCBGA (18x18)
Beschreibung:
IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 384-FCBGA (18x18)
Clock Rate 200MHz
Series TMS320C62x
Type Fixed Point
Package / Case 384-BFBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.80V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 3.30V