TN15P50R0FE
Ohmite
Produkt-Nr.:
TN15P50R0FE
Hersteller:
Ohmite
Paket:
TO-220
Beschreibung:
RES 50 OHM 1% 15W TO220
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.701" (17.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-220
Resistance 50 Ohms
Series TN
Power (Watts) 15W