TNPU0603392RAZEN00
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPU0603392RAZEN00
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
0603
Beschreibung:
RES SMD 392 OHM 0.05% 1/10W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 392 Ohms
Series TNPU e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W