TNPU1206105RAZEN00
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPU1206105RAZEN00
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
1206
Beschreibung:
RES SMD 105 OHM 0.05% 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 105 Ohms
Series TNPU e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W