TNPV1206330KBYEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPV1206330KBYEA
Beschreibung:
RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 1206
Auf Lager : 260
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 kOhms
Series TNPV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W