TNPW040232K4FHED
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPW040232K4FHED
Paket:
0402
Beschreibung:
RES 32.4K OHM 1% 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 32.4 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.063W, 1/16W