TNPW060376K8BEEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPW060376K8BEEA
Paket:
0603
Beschreibung:
RES 76.8K OHM 0.1% 1/10W 0603
Auf Lager : 4036
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 76.8 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W