TOP050A05/100G
Chip Shine / CSRF
Produkt-Nr.:
TOP050A05/100G
Hersteller:
Chip Shine / CSRF
Beschreibung:
ICT SPRING CONTACT TEST PROBE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 120°C
Tip Type Spring Tip - Pyramid Head, 0.020" (0.50mm) Dia
Voltage Rating -
Color -
Current Rating (Amps) 3 A
Quantity -
Length - Tip 0.272" (6.90mm)
Product Status Active
Ratings -
Includes -
Series TOP050
Length - Overall 1.700" (43.15mm)