TOP125I17/250G
Chip Shine / CSRF
Produkt-Nr.:
TOP125I17/250G
Beschreibung:
125MIL ICT PROBE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 120°C
Tip Type Spring Tip - Serrated Head, 0.067" (1.70mm) Dia
Voltage Rating -
Color -
Current Rating (Amps) 3 A
Quantity -
Length - Tip 0.329" (8.35mm)
Includes -
Series TOP125
Length - Overall 1.300" (33.02mm)