TPSC226M020R0150
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TPSC226M020R0150
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 20% 20V 2312
Auf Lager : 5936
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF