Zuhause / Speakers / TR1206L020UN32WPGDA
minImg
TR1206L020UN32WPGDA
Seltech
Produkt-Nr.:
TR1206L020UN32WPGDA
Hersteller:
Seltech
Beschreibung:
SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 63DB
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 350 Hz ~ 8 kHz
Shape Rectangular
Ingress Protection IPX7
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 10 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 350Hz
Mfr Seltech
Material - Cone -
Efficiency - Type Sensitivity
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 63.00
Operating Temperature -
Termination Spring Contacts
Size / Dimension 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type General Purpose
Power - Max 20 mW
Port Location Top
Package Tray
Impedance 32 Ohms
Efficiency - Testing 1W/1m