TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Produkt-Nr.:
TRD13D10WLLR204
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$17.442
$17.442
10
$15.637
$156.37
25
$14.9492
$373.73
50
$14.17609
$708.8045
100
$13.66062
$1366.062
250
$12.801478
$3200.3695
500
$11.856418
$5928.209
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Concave (Curved) - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 11.90mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Threaded Body with Nut |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2.8 VDC |
| Series | TRD |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 20,000 Cycles |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | TRD13 |