Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TRF1223IRTMT
Hersteller:
Paket:
32-VQFN (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP MMDS 3.3GHZ-3.8GHZ 32VQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.3A |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | ±4.75V ~ 5.25V |
| Test Frequency | 3.3GHz ~ 3.8GHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 3.3GHz ~ 3.8GHz |
| Noise Figure | 7dB ~ 20dB |
| P1dB | 31dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | MMDS, MDS, WCS |
| Gain | 30dB |
| Base Product Number | TRF122 |