TRJA105K035RRJ
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TRJA105K035RRJ
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Auf Lager : 7676
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.63Ohm
Series TRJ
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF