TRJB226K016RRJ
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TRJB226K016RRJ
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
Auf Lager : 6199
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 100kHz
Series TRJ
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF