TRR01MZPF1211
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
TRR01MZPF1211
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
0402
Beschreibung:
RES SMD 1.21K OHM 1% 1/16W 0402
Auf Lager : 14303
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 1.21 kOhms
Series TRR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W