Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TRS3222ECDW
Hersteller:
Paket:
20-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.318
$2.318
10
$2.0786
$20.786
25
$1.96118
$49.0295
100
$1.670955
$167.0955
250
$1.568944
$392.236
500
$1.372826
$686.413
1000
$1.137482
$1137.482
2500
$1.059041
$2647.6025
5000
$1.019816
$5099.08
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 500kbps |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | TRS3222 |