STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS1851ILT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.2122
$12.122
25
$1.15102
$28.7755
100
$0.94544
$94.544
250
$0.883766
$220.9415
500
$0.781014
$390.507
1000
$0.616588
$616.588
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.25V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 630 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 162µA |
| Current - Input Bias | 16 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 48 mA |
| Base Product Number | TS1851 |