STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS1874IYDT
Hersteller:
Paket:
14-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2205
$3.2205
10
$2.89275
$28.9275
25
$2.73448
$68.362
100
$2.369775
$236.9775
250
$2.248194
$562.0485
500
$2.017306
$1008.653
1000
$1.71969
$1719.69
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.8 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 500µA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 70 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TS1874 |