TS3004ITD1033T
Silicon Labs
Produkt-Nr.:
TS3004ITD1033T
Hersteller:
Silicon Labs
Paket:
10-TDFN (3x3)
Beschreibung:
IC OSCILLATOR/TIMER 10TDFN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 4.5 µA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 10-TDFN (3x3)
Series NanoWatt Analog™
Type Oscillator, Silicon
Package / Case 10-WFDFN Exposed Pad
Voltage - Supply 1.55V ~ 5.25V
Mfr Silicon Labs
Frequency Up to 300kHz