STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS332IQ2T
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.425
$1.425
10
$1.273
$12.73
25
$1.2084
$30.21
100
$0.992465
$99.2465
250
$0.927732
$231.933
500
$0.81985
$409.925
1000
$0.647254
$647.254
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 720ns |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 79dB CMRR |
| Output Type | Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | 93mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.6V ~ 5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.04µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 30µA |
| Base Product Number | TS332 |