STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS339CN
Hersteller:
Paket:
14-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 75dB CMRR |
| Output Type | CMOS, Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-DIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 25µA |
| Base Product Number | TS339 |