STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS374IN
Hersteller:
Paket:
14-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 4 DIFF 14DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.501
$1.501
10
$1.349
$13.49
25
$1.273
$31.825
100
$1.084615
$108.4615
250
$1.0184
$254.6
500
$0.8911
$445.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-DIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | Differential |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 16V, ±1.5V ~ 8V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 250µA |
| Base Product Number | TS374 |