TS3YJ103MR15
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
TS3YJ103MR15
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Auf Lager : 1181
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series TS3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W