TS53YL102MR10
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
TS53YL102MR10
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Auf Lager : 4150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.197" x 0.197" Face (5.00mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 1 kOhms
Series TS53
Power (Watts) 0.25W, 1/4W