STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS861AILT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7075
$2.7075
10
$2.432
$24.32
25
$2.29482
$57.3705
100
$1.9551
$195.51
250
$1.83578
$458.945
500
$1.606298
$803.149
1000
$1.330931
$1330.931
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 2µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 10V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 300pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 16µA |
| Base Product Number | TS861 |