STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS9222IYDT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.774
$2.774
10
$2.4928
$24.928
25
$2.35144
$58.786
100
$2.00336
$200.336
250
$1.881076
$470.269
500
$1.645932
$822.966
1000
$1.363782
$1363.782
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900µA |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TS9222 |