STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS924AIYPT
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.427
$4.427
10
$3.97765
$39.7765
25
$3.76048
$94.012
100
$3.25907
$325.907
250
$3.091946
$772.9865
500
$2.774399
$1387.1995
1000
$2.342985
$2342.985
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1mA |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TS924 |