STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TS972IYQT
Hersteller:
Paket:
8-DFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.869
$2.869
10
$2.57545
$25.7545
25
$2.43466
$60.8665
100
$2.11014
$211.014
250
$2.001916
$500.479
500
$1.796317
$898.1585
1000
$1.531305
$1531.305
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 10 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 12 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 200 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | TS972 |