OptiFuse
Produkt-Nr.:
TSA-P-1.5A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.3338
$13.338
25
$1.3015
$32.5375
50
$1.0963
$54.815
100
$0.89585
$89.585
250
$0.8113
$202.825
500
$0.6802
$340.1
1000
$0.5928
$592.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 10.02 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, KC, PSE/JET, TUV, UL |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.270" Dia x 1.276" L (6.85mm x 32.40mm) |
| Product Status | Active |
| Series | TSA |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TSA-P |