STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSB514IDT
Hersteller:
Paket:
14-SO
Charge:
-
Beschreibung:
RAIL-TO-RAIL INPUTS AND OUTPUTS,
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.071
$2.071
10
$1.86105
$18.6105
25
$1.75598
$43.8995
100
$1.496155
$149.6155
250
$1.404784
$351.196
500
$1.229205
$614.6025
1000
$1.018486
$1018.486
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 6 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.8mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 1.5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |