STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSB621ILT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
LOW POWER, 1.7MHZ, RAIL-TO-RAIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.94145
$9.4145
25
$0.893
$22.325
100
$0.733685
$73.3685
250
$0.685786
$171.4465
500
$0.606062
$303.031
1000
$0.478468
$478.468
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.7 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 310µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |