OptiFuse
Produkt-Nr.:
TSC-10A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.76
$0.76
10
$0.73055
$7.3055
25
$0.7144
$17.86
50
$0.60135
$30.0675
100
$0.4921
$49.21
250
$0.4446
$111.15
500
$0.37335
$186.675
1000
$0.32585
$325.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 274.6 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | KC, PSE/JET |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | TSC |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TSC |