OptiFuse
Produkt-Nr.:
TSC-P-1A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1115
$1.1115
10
$1.07635
$10.7635
25
$1.0507
$26.2675
50
$0.88445
$44.2225
100
$0.72105
$72.105
250
$0.6536
$163.4
500
$0.5491
$274.55
1000
$0.4788
$478.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 2.242 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, cULus, KC, PSE/JET |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.827" L (5.50mm x 21.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | TSC-P |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TSC-P |