STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSC102IYPT
Hersteller:
Paket:
8-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1325
$4.1325
10
$3.7145
$37.145
25
$3.51196
$87.799
100
$3.04361
$304.361
250
$2.887582
$721.8955
500
$2.591011
$1295.5055
1000
$2.20875
$2208.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 800 kHz |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 420µA |
| Current - Input Bias | 5 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 1.5 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | TSC102 |