TSE-315MA
OptiFuse
Produkt-Nr.:
TSE-315MA
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE GLASS 315MA 250VAC 2AG
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.12
Response Time Slow Blow
Color -
Approval Agency cULus, KC
Current Rating (Amps) 315 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.591" L (4.50mm x 15.00mm)
Product Status Active
Series TSE
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Voltage Rating - AC 250 V