Traco Power
Produkt-Nr.:
TSH 2412S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V 2W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.9195
$16.9195
10
$16.66205
$166.6205
25
$16.40194
$410.0485
50
$15.62085
$781.0425
100
$14.31916
$1431.916
250
$14.058784
$3514.696
500
$13.8852
$6942.6
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.50" L x 0.37" W x 0.36" H (12.7mm x 9.3mm x 9.2mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 165mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Series | TSH (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 14-SMD Module, 5 Leads |
| Efficiency | 81% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TSH 2412 |