STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSH300IDT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.6315
$2.6315
10
$2.36265
$23.6265
25
$2.23364
$55.841
100
$1.93591
$193.591
250
$1.836578
$459.1445
500
$1.647965
$823.9825
1000
$1.38985
$1389.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 200 MHz |
| Slew Rate | 230V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 15.3mA |
| Current - Input Bias | 30 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 82 mA |
| Base Product Number | TSH300 |