Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TSHA4400
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER IR 875NM 100MA RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.35625
$3.5625
100
$0.2356
$23.56
1000
$0.181925
$181.925
2000
$0.164388
$328.776
5000
$0.153425
$767.125
10000
$0.147953
$1479.53
25000
$0.145758
$3643.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 40° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 875nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 12mW/sr @ 100mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial, 3mm Dia (T-1) |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | TSHA4400 |