Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TSHF6210
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER IR 890NM 100MA RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.4294
$4.294
100
$0.28405
$28.405
1000
$0.219279
$219.279
2000
$0.198151
$396.302
5000
$0.184936
$924.68
10000
$0.178334
$1783.34
25000
$0.175693
$4392.325
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 20° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 890nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 120mW/sr @ 100mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.4V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | TSHF6210 |