Innovative Sensor Technology, USA Division
Produkt-Nr.:
TSIC 306 SOP-8
Hersteller:
Paket:
8-SOP
Charge:
-
Beschreibung:
SOP-8, -50C TO 150C, DIGITAL SIG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.7925
$6.7925
10
$5.43115
$54.3115
25
$5.0236
$125.59
100
$4.344635
$434.4635
500
$4.073068
$2036.534
1000
$3.801539
$3801.539
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Sensing Temperature - Local | - |
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C |
| Test Condition | 10°C ~ 90°C |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Accuracy - Highest (Lowest) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Sensor Type | Analog, Digital |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 5.5V |
| Mfr | Innovative Sensor Technology, USA Division |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Resolution | - |