Vishay Dale Thin Film
Produkt-Nr.:
TSPS803H2002BUF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
THIN FILM RES THROUGH HOLE SINGL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.9705
$7.9705
10
$7.47365
$74.7365
100
$5.31468
$531.468
500
$4.484266
$2242.133
1000
$4.152089
$4152.089
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.783" L x 0.095" W (19.89mm x 2.41mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | TSP |
| Power Per Element | 100mW |
| Package / Case | 8-SIP |
| Resistor Matching Ratio | ±0.1% |
| Mfr | Vishay Dale Thin Film |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance (Ohms) | 20k |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tube |
| Resistor-Ratio-Drift | ±2ppm/°C |