Traco Power
Produkt-Nr.:
TSR 3-0533
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 10W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.46
$25.46
10
$24.7931
$247.931
25
$24.40626
$610.1565
50
$23.24384
$1162.192
100
$21.306885
$2130.6885
250
$20.919494
$5229.8735
500
$19.178125
$9589.0625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 1 | 0.6 ~ 3.3V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.37" L x 0.24" W x 0.61" H (9.4mm x 6.0mm x 15.5mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | TSR-3 |
| Power (Watts) | 10 W |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package / Case | 5-SIP Module |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Package | Box |
| Base Product Number | TSR 3 |