ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
TST06PA00
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 6POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.211
$3.211
10
$2.9184
$29.184
25
$2.7645
$69.1125
50
$2.70009
$135.0045
100
$2.57146
$257.146
250
$2.250018
$562.5045
500
$2.185741
$1092.8705
1000
$1.864308
$1864.308
2500
$1.735736
$4339.34
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Trident Rectangular |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp and Solder |
| Base Product Number | TST06 |