ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
TST12RA00
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 5.08MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.662
$5.662
10
$5.14045
$51.4045
25
$4.86856
$121.714
50
$4.75532
$237.766
100
$4.52884
$452.884
250
$3.962716
$990.679
500
$3.849514
$1924.757
1000
$3.283409
$3283.409
2500
$3.056967
$7642.4175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Trident Rectangular |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp and Solder |
| Base Product Number | TST12 |