STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSU102IST
Hersteller:
Paket:
8-MiniSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8MINISO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.147
$2.147
10
$1.92945
$19.2945
25
$1.8202
$45.505
100
$1.55078
$155.078
250
$1.456122
$364.0305
500
$1.274102
$637.051
1000
$1.055688
$1055.688
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.003V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 9 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 650nA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Base Product Number | TSU102 |