STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV324IPT
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.2635
$12.635
25
$1.19928
$29.982
100
$0.98496
$98.496
250
$0.92074
$230.185
500
$0.813675
$406.8375
1000
$0.64238
$642.38
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 500µA |
| Current - Input Bias | 70 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TSV324 |