STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV324IYDT
Hersteller:
Paket:
14-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.3414
$13.414
25
$1.2654
$31.635
100
$1.07825
$107.825
250
$1.012434
$253.1085
500
$0.885875
$442.9375
1000
$0.734018
$734.018
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 500µA |
| Current - Input Bias | 70 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TSV324 |